تماس با ما

اگر سوالی در ذهن شما باقی مانده یا در صدد برقراری ارتباط با عوامل اجرایی و مدیریت مدارس ملل هستید، می‌توانید از طریق این صفحه اقدام کرده و با ما در ارتباط باشید. همچنین فرمی در اختیار شما قرار گرفته که می‌توانید سوالات، نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

شماره‌ٔ تماس

تلفن سراسری: ۰۳۱-۳۸۲۴

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه: ۸ الی ۱۶

آدرس مجموعه مدارس

پیش‌دبستانی: اصفهان، خیابان شیخ صدوق جنوبی، کوچهٔ ۹

دبستان پسرانه: اصفهان، خ مصلی، بعد از هایپرمی نرسیده به چهارراه دهش، روبروی کوچهٔ ۱۵، پلاک ۷۴

دبستان دخترانه: اصفهان، خ هزار جریب، انتهای خ کارگر، تقاطع چهارم مسیر سمت راست مجموعهٔ پرواز

سوالات متداول

 در این قسمت سوالات پرتکرار کاربران و نکات کاربردی در رابطه با نحوه‌ی کار و همکاری با مجموعه‌ی آموزشی ملل را گردآوری کرده‌ایم تا آسان‌تر بتوانید از خدمات مجموعه استفاده کنید.

در صورتی که سوال شما در این لیست وجود نداشت، از بخش پشتیبانی آنلاین در پایین سمت چپ صفحه برای ما پیامی ارسال کنید.

نحوۀ ثبت‌نام در مدارس فیزیکی ملل چگونه‌ است؟

برای ثبت‌نام در مدارس فیزیکی ملل واقع در اصفهان می‌بایستی از طریق لینک زیر وارد صفحه ی ثبت‌نام شوید و فرم پیش ثبت‌نام را پر نمایید.

همکاران بخش آموزش به نوبت به درخواستتان رسیدگی خواهند کرد و در اسرع وقت جهت تنظیم و هماهنگی وقت مصاحبه با شما تماس خواهند گرفت.

چگونه می‌توان با مجموعۀ آموزشی ملل همکاری داشت؟

جهت همکاری با مجموعۀ بین‌المللی آموزشی ملل بایستی با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید. همکاران بخش مدرسه جهت پاسخگویی و راهنمایی  شما همراهان گرامی در خدمتتان خواهند بود.
تلفن‌ها: ۳۶۷۵۴۹۹۰ (۰۳۱) – ۳۶۷۵۴۸۶۶ (۰۳۱) – ۳۶۷۵۴۴۰۹ (۰۳۱)

آیا برگزاری کلاس‌ها در سال تحصیلی جدید آنلاین خواهد بود؟

در حال حاضر هنوز اطلاعیه‌ای از سمت آموزش و پرورش در رابطه با نحوه‌ی حضور دانش‌آموزان و برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری به ما اعلام نشده‌است. پس از ابلاغ با در نظر گرفتن شرایط، مدارس ملل نیز تابع آموزش و پرورش خواهند بود. در حال حاضر هنوز به صورت آنلاین کلاس‌ها برگزار خواهند شد.

چه زبان‌های خارجی در مدارس ملل تدریس می‌شود؟

طبق اصول بین‌المللی آموزش زبان، مدرسان مدرسه از پیش‌دبستانی به دانش‌آموزان فرانسه یاد می‌دهند و از کلاس دوم دبستان نیز زبان انگلیسی را شروع خواهند کرد. این وقفۀ زمانی به خاطر این می‌باشد ک بین آموزش زبان‌های متفاوت مشکلی ایجاد نشود.

امکان ثبت‌نام دانش‌آموز میان‌پایه‌ای نیز وجود دارد؟

مجموعۀ مدارس ملل با توجه به شرایط ویژۀ آموزشی خود فقط ثبت‌نام دانش‌آموزان از پایه را  داراست. در بعضی شرایط، با توجه به پیش‌زمینه‌های علمی و شرایط دیگری که همکاران بخش آموزش بررسی خواهند کرد، امکان ثبت‌نام این دسته از دانش‌آموزان نیز فراهم خواهد بود. لطفاً برای بررسی بیشتر این پارامترها، با شماره‌های زیر تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش آموزش شرایطتان را بررسی کنند.

تلفن‌ها: ۳۶۷۵۴۹۹۰ (۰۳۱) – ۳۶۷۵۴۸۶۶ (۰۳۱) – ۳۶۷۵۴۴۰۹ (۰۳۱)

مدارس ملل فیزیکی اند یا مجازی؟

مجموعه‌ی بین‌المللی آموزشی ملل هر دو مدرسۀ فیزیکی و مجازی را دارا می‌باشد.

مدرسۀ فیزیکی ملل، در شهر اصفهان خیابان مرداویج در حال فعالیت می‌باشد و در حال حاضر به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا به صورت آنلاین در حال برگزاری می‌باشد.

مدرسۀ مجازی ملل که هم در حال حاضر و هم در آینده کاملا به صورت مجازی می‌باشد و کلاس‌های آن برروی پلتفرم بیگ‌بلو‌باتن قابل اجرا خواهد بود.

مدرسۀ مجازی برای چه افرادی مناسب می‌باشد؟

مدرسۀ مجازی ملل برای افرادی مناسب است که از دیگر شهرهای ایران و یا حتی کشورهای دیگر تمایل دارند در سیستم آموزشی ایران و با استانداردهای مدرسۀ بین‌المللی ملل تحصیل کنند.

کلاس‌های آنلاین مدرسۀ ملل از چه پلتفرمی استفاده می‌کند؟

کلاسهای آنلاین مدرسۀ ملل با بهره‌گیری از بهترین سیستم مدیریت و پلتفرم‌های آموزشی موجود در حال برگزاری و خدمت‌رسانی می‌باشد. استفاده از سیستم مدیریت آموزشی مودل (Moodle) و پلتفرم آموزشی بیگ‌بلو‌باتن (BigBlueButton) باعث شده تا بهترین تجربه‌ی آموزش آنلاین را برای دانش‌آموزان این مجموعه به ارمغان بیاورد. همچنین این پلتفرم برروی قوی‌ترین و بزرگ‌ترین دیتاسنتر کشور یعنی دیتا‌سنتر برج میلاد تهران پیاده‌سازی شده است.